KONST / Litografier / Färglitografier 12667029
nr 1266 7029
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade. Motivet: 19x14 & 25x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:01:06
22/7 13:39:30
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson